banderola1
Fulan Sweet
Është një ndërmarrje e ngrirë e ëmbëlsirave me mousse që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.
banderolë3
Fulan Sweet
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte me cilësi superiore për klientët në shumë industri, si restorante, kafene, resorte, furra buke, klube, supermarkete etj.

Një gamë e gjerë e produkteve të ëmbla Fulan

Shijoni tundimin e ëmbël dhe shijoni ëmbëlsirat e shijshme!Lëreni Fulan Sweet të sjellë një prekje të ngjyrës së ëmbël në jetën tuaj!
Tortë Mousse me çokollatë Earl
Përplasja e Kontit dhe çokollatës, ashtu si notat e ndryshme të kombinuara së bashku për të formuar këngën më të bukur.Kafshojini butësisht, lind lumturia.
Shiko më shumë
Ishulli i pyllit
Çdo kafshatë është plot me mousse të butë matcha dhe mbushje të pasur me patkua me dy kokrra të kuqe, shija është si një pyll i butë pranveror që lulëzon në gojë, sikur të jetë një vrapim plazhi pranveror.Të shijosh këtë ëmbëlsirë është si të ndjesh shijen e flladit pranveror dhe të diellit në prill me frymën e lirisë dhe romancës në ishull.
Shiko më shumë
Kërkoni ëmbëlsi
Ne nxjerrim shpirtin nga natyra.Ngjyra e pranverës është e gjelbër matcha. Shija e pranverës shoqërohet me aromën e fistikëve të grimcuar dhe mjedrës.Djathi i limonit takohet me luleshtrydhet dhe nenexhikun, të ëmbël dhe të këndshëm. Të gjitha llojet e shijeve janë në kërkim të Tianit ' që rrjedh nga vitaliteti freskues freskues. Sythat e shijes së ëmbël kalimtare ngrijnë.
Shiko më shumë
satsuma
Si dielli i ngrohtë dhe i ngrohtë, duke shijuar lumturinë. Kalo një takim pranvere me shkumë luleshtrydhe dhe luleshtrydhe portokalli. Ëmbëlsia e verës është dielli i përjetshëm në zemrën time.
Shiko më shumë
Mjegull me lule
Cointreau e bardhë, ndjesi ajri, si retë të dendura, delikate, të mëndafshta... Me portokalli të mbushur me hijeshi dhe joshje të pafund.Çdo pickim ndihet sikur kalon nëpër mjegullën e pasur me lule.Përjetoni simfoninë e flladit dhe lumit.Nuk është vetëm ëmbëlsirë, është magji shëruese.
Shiko më shumë
Tortë me shkumë lajthie
Ëmbëlsia e kremit të lajthisë dhe pasuria e çokollatës kombinohen në mënyrë perfekte për t'i dhënë shijes tuaj një ndjenjë lumturie të ëmbël të pa parë më parë.
Shiko më shumë
Tortë Lychee Rose Mille Crepes
Petë e hollë elastike, me jehonë trëndafili lychee, më shumë një prekje sharmi, i bëjnë buzët
Mbani dhëmbët tuaj aromatik.
Shiko më shumë
Tortë klasike me brownie me arra
Aroma dhe shija e çokollatës shfaqet në mënyrë perfekte në brownie, me çdo kafshatë plot me shije të pasur çokollate për të kënaqur shijet e adhuruesve të çokollatës.
Shiko më shumë
Tortë me shkumë me çokollatë të pistë
Mbushje e pasur me çokollatë dhe krem, sipërfaqja e spërkatur me një shtresë të trashë pluhuri kakao, erdhën shpërthime të aromës së çokollatës, shije të trashë të trashë, një shpërthim të butë pulpë, kuron të gjithë të pakënaqur.
Shiko më shumë
Tortë Mousse Perfect Sweet Time
Një kafshatë tortë, një ëmbëlsirë, le të bëhet jeta juaj më e bukur dhe plot shpresë.
Shiko më shumë
Daydream (tortë me shkumë)
Aromë e pasur e përzgjedhur e shkumës së kafesë, me mus me rum vere, aromë e thellë vere, çokollatë e pasur, është ndjekja e Krishtlindjeve, entuziazmi i sinqertë për jetën.
Shiko më shumë
Cupcake me gështenjë me rum
Kombinon gështenjat delikate me kremin kremoz për të krijuar një krem ​​gështenjë të pasur dhe të ëmbël.Kjo shtresë i bën njerëzit të ndihen sikur janë në pyllin e vjeshtës dhe lëshon një aromë tërheqëse në gojë.Në të njëjtën kohë, kremi gjithashtu i jep të gjithë shkumës një strukturë të lëmuar dhe delikate.
Shiko më shumë
Cupcake me luleshtrydhe Oreo
Musa me luleshtrydhe Oreo është një ëmbëlsirë e pasur, e shijshme dhe joshëse.Ai përbëhet nga mousse dyfishtë kokrra të kuqe, djathë i pjekur në skarë dhe Oreos të grimcuar, secila shtresë sjell një cilësi dhe shije të ndryshme.Musi Strawberry Oreo jo vetëm që duket i mirë dhe ka shije të mirë, por gjithashtu plotëson kërkimin tuaj për ekuilibrin e përsosur midis cilësisë së ushqimit dhe kënaqësisë vizuale.Qoftë një mbledhje familjare apo një darkë me miqtë, kjo ëmbëlsirë e hollë do t'ju shtojë një ndjenjë të plotë lumturie.Le të shijojmë këtë mousse të shijshme luleshtrydhe Oreo.
Shiko më shumë
Tiramisu Cupcake
Musi Tiramisu është një kombinim i shijshëm i tiramisu, pluhur kakao dhe djathë të pjekur në skarë.Shija e saj është e plotë dhe delikate, aroma e kafesë është e pasur dhe e ëmbël, aroma e çokollatës dhe shija e qumështit ndërthuren në një shije dehëse.Qoftë si një meze të lehtë pasdite apo një ëmbëlsirë për darkë, mund t'ju sjellë një kënaqësi të këndshme!Ejani dhe provoni të bëni tiramisin tuaj Sumus!
Shiko më shumë
Cupcake me kokos me kafe
Pavarësisht nëse jeni një adhurues i kafesë ose dikush që pëlqen një prekje tropikale, mousse kafeje me kokos do të jetë një zgjedhje e parezistueshme për ju.Le të shijojmë këtë festë të shijshme me aromë dhe të freskët, të ëmbël dhe të hidhur.
Shiko më shumë
Tortë me shkumë me ariu të vogël
Plot me arinj rozë, aroma e gjallë, luleshtrydhe lë një shije të qëndrueshme.
Shiko më shumë
Tortë perfekte me mousse
Musi i rumit me kremin e gështenjës, aroma e freskët e verës që buron nga çdo hapësirë ​​e kremit, rrushi i thatë i rumit dhe embrioni byrynxhyk janë të lumtur për jetën.Kënaqësia tipike, mendoj, është një dhuratë.
Shiko më shumë
Tortë me mus me gështenjë me rum
Musi i rumit me kremin e gështenjës, aroma e freskët e verës që buron nga çdo hapësirë ​​e kremit, rrushi i thatë i rumit dhe embrioni byrynxhyk janë të lumtur për jetën.Kënaqësia tipike, mendoj, është një dhuratë.
Shiko më shumë
Tortë Mousse me Kapuçino
Delikate a Krem vanilje delikate dhe e lëmuar dhe përzierje e pasur kafeje, e butë dhe e butë, në çokollatën e ëmbël, me shije më të butë.Kombinoje atë me një filxhan kafe dhe shijoni një humor të mirë gjatë gjithë ditës. dhe kremi i butë i vaniljes dhe përzierja e pasur e kafesë, e butë dhe e butë, në çokollatën e ëmbël, shije më të butë.Kombinojeni me një filxhan kafe dhe shijoni një humor të mirë gjatë gjithë ditës.
Shiko më shumë
Tortë me djathë Durian
Shija unike e durianit përzihet me krem ​​djathi të pasur, i cili ftohet lehtë dhe lëmohet kur futet në frigorifer dhe çdo kafshatë është e lumtur.
Shiko më shumë
0 +
+
Zona e fabrikës
0 +
+
Sipërfaqja totale e prodhimit
0 +
+
Kapaciteti ditor

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!
 

Zgjidhje komerciale të ëmbëlsirave të ngrira

COFFEE01.jpg
Dyqan kafeje
2023-12-08

Fulan Sweet ofron shije dhe stile të ndryshme të produkteve të ëmbëlsirave në kafene, duke pasuruar opsionet e menusë së kafenesë dhe duke plotësuar nevojat e klientëve për ëmbëlsira dhe ushqime. Sipas nevojave specifike të kafenesë, ofrohen shërbime të personalizuara.Për shembull, ëmbëlsira me temë mund të jetë dizajn

LEXO MË SHUMË
HOTELS01.jpg
Hotele Dhe Vendpushime
2023-12-08

Fulan Sweet është një prodhues profesionist i shërbimeve hoteliere në pronësi të ekipeve me përvojë dhe të aftë të angazhuar për t'u ofruar klientëve produkte ëmbëlsirash me cilësi të lartë dhe të shijshme për të përmbushur nevojat e tyre për ëmbëlsirë. Kuzhinierët tanë kanë marrë trajnim profesional dhe kanë përvojë shumëvjeçare në industrinë e bukës.Të

LEXO MË SHUMË
DISTRIBUTOR01.jpg
shpërndarësit
2023-12-08

Si një kompani e fokusuar në ofrimin e produkteve dhe shërbimeve të ëmbëlsirave me cilësi të lartë në një mjedis tregu shumë konkurrues, ne e kuptojmë rëndësinë e distributorëve tanë për drejtimin e një biznesi të suksesshëm.Nëpërmjet shumë viteve të punës me shpërndarës të shumtë, ne kemi grumbulluar një pasuri të përvojës

LEXO MË SHUMË
SUPERMARKET01.jpg
Supermarket
2023-12-08

Fulan Sweet ofron lloje të ndryshme të produkteve të ëmbëlsirave në supermarkete dhe personalizon ëmbëlsira me shije, forma dhe madhësi të ndryshme sipas nevojave të supermarketeve për të përmbushur nevojat e ndryshme të konsumatorëve. Në shoqërinë moderne, njerëzit janë shumë të shqetësuar për sigurinë e ushqimit, cilësinë dhe çështje të tjera , kështu që

LEXO MË SHUMË

Blog në trend për ëmbëlsirat e ngrira

05/09/2024
Një dhuratë speciale për ditën e nënës: Përvoja e tortës me mousse me trëndafil të kuq

Duke qenë se Dita e Nënës është afër, është koha të mendojmë se si t'i festojmë gratë e domosdoshme në jetën tonë me diçka të veçantë.Këtë vit, pse të mos e festoni ditën me një ëmbëlsirë sa unike dhe të bukur?Ju prezantojmë tortën tonë me shkumë me trëndafil të kuq.

Më shumë >>
DSC06145.jpg
05/09/2024
Shtoni një surprizë të ëmbël në Ditën e Nënës me Tortën Mousse me gjithë zemër

Çdo festë të nënës, ne po kërkojmë një mënyrë për të shprehur mirënjohjen dhe dashurinë tonë të pafund për nënat tona.Këtë vit, për ta bërë më të veçantë këtë festë, ne kemi përgatitur me kujdes ëmbëlsirën e quajtur 'tortë me mousse me gjithë zemër', e cila është jo vetëm një tortë e shijshme, por edhe një rrëfim i thellë. 

Më shumë >>
IND03354.jpg
05/09/2024
Përdorni tortën me shkumë 'Njihni zemrën tuaj' për t'i shprehur mirënjohjen e thellë nënës

Çdo festë të nënës, ne jemi duke kërkuar një mënyrë për t'i shprehur mirënjohjen dhe dashurinë tonë të pafund nënës sonë.Këtë vit, për ta bërë më të veçantë këtë festë, përgatitëm me kujdes një tortë me mousse të quajtur 'Njih tortën me shkumë për zemrën', e cila është jo vetëm një ëmbëlsirë, por edhe një rrëfim i thellë.Kjo zemër

Më shumë >>
微信图片_202209271419502.jpg

Na dërgoni një mesazh

Kontaktoni
Suzhou Fulan Sweet Food Co., Ltd. është një prodhues vertikal i zinxhirit të furnizimit, ne ofrojmë ekspert me shumë produkte në materialet për përpunimin e shkumës.
Lidhjet e Shpejta
Kategoria e produkteve
Na kontaktoni
WhatsApp: +86 18112779867
Tel: +86 18112779867
             sales1@fulansweet.com
E drejta e autorit © 2023 Suzhou Fulan Sweet Food Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.   Harta e faqes   |Teknologjia nga leadong.com